späť

Medusa Group prevádzky

Informácie o prevádzkach skupiny Medusa Group

Bratislava 
 

Barrock

Reštaurácia, skvelý bar aj rockový klub na jednom mieste. Ak máte chuť na výborné rebrá, obrovský hamburger, skvelý hot dog či burrito, reštaurácia Barrock je pre vás to najlepšie v meste. Je čas na pivo, pár panákov a poriadnu rockovú zábavu až do rána? Rockový klub Barrock vás rád privíta. Skvelé jedlo, pivo tečúce potokom, ochotní barmani a rocková zábava, to je Barrock, ktorý je len jeden. Podnik Barrock nájdete na Sedlárskej ulici.
Eventy - prevádzka Barrock je vhodná aj na súkromné a firemné party s live hudbou, DJom, narodeninové oslavy, vianočné večierky, neformálne obedy / večere, teambuildingy či rozlúčky so slobodou.

 

La Pala

La Pala je trattoria a pizzeria s tradičnou talianskou kuchyňou a nezameniteľnou talianskou atmosférou. Okrem typických talianskych antipasti si tu môžete pochutnať na cestovinách domácej výroby, ktoré sú pripravené vždy čerstvo a s láskou. Mäso sa tu griluje priamo na drevenom uhlí, čo v ňom zanecháva nezameniteľnú chuť aj vôňu. Pre Taliansko typická pizza je pečená v peci na drevo a rovnako ako pastu, aj pizzu vám v La Pala radi pripravia v bezlepkovej verzii.
Eventy- prevádzka La Pala je vhodná neformálne obedy/večere, firemné  večierky, narodeninové oslavy.

 

Le Club

Le Club je exkluzívny večerný podnik pre náročných klientov. Elegantný nočný klub s obmedzenou kapacitou pre všetkých, ktorí vedia čo hľadajú. VIP prístup, tá najlepšia hudba, šampanské, koktaily, všetko pripravované tými najlepšími barmanmi.
Eventy - prevádzka Le Club s exkluzívnym interiérom je vhodná na firemné i súkromné večierky, launch party, tématické eventy s hudobným programom / DJ, narodeninové oslavy.

 

Primi Michalská

Jedna z najobľúbenejších reštaurácií v centre Bratislavy pod Michalskou bránou. Čarovná záhrada, presklený pavilón otvorený aj v zime, 2 poschodia pohodového etno štýlu, vynikajúca kuchyňa s množstvom cestovín, pizze, mäsa a rýb. Skvelé koktaily, vína a k tomu live DJs cez víkend. Dvojposchodové Primi je cez deň obľúbenou reštauráciou so skvelým jedlom, v noci je to bar s legendárnou atmosférou. Všetko čo mám rád – to je Primi.
Eventy - prevádzka Primi je vhodná na vianočné večierky, svadby, outdoorové „garden“ party na terase, neformálne obedy / večere, tématické eventy s programom a hudobným vystúpením, súkromné narodeninové oslavy, promočné oslavy.

 

Rio Grande Restaurant, Night bar & Café

Originálna reštaurácia Rio spojená s nočným klubom má všetko, čo má správny podnik mať. Jeden z najväčších podnikov v Bratislave sa pýši kvalitnou brazílskou kuchyňou, kde nájdete hlavne výborné jedlá z grilu, skvelé steaky na lávových kameňoch, bohatú ponuku koktail baru so skvelými barmanmi a nezabudnuteľnú atmosféru nočného klubu v podzemí. Podnik Rio ponúka neobyčajný zážitok, vzrušujúcu zábavu a svet plný vášní a chutí.
Eventy - prevádzka Rio je vhodná na launch party v clube, vysokokapacitné tématické eventy využívajúce členitosť a prepojenie priestoru s dodatočným programom a hudobným vystúpením, tlačové konferencie v separátnej časti átria, business obedy/večere, svadby, promočné oslavy, firemné večierky.

 

Trafo Music Bar

Legendárny nočný klub v podzemí Erdődyho paláca , štýlový priestor s unikátnymi prvkami z betónu,  najlepší DJi, skvelé koktaily a vysvietená funkčná trafostanica. Už roky je Trafo jednou z najobľúbenejších destinácií pre milovníkov parties a nočného života, krásnych žien a všetkých, ktorí majú radi tú najlepšiu zábavu a tanečnú hudbu v dobrom klube.
Eventy - prevádzka Trafo je vhodná na launch party, vianočné večierky, tématické party, krsty CD, afterparty, teambuildingy.

 


Bratislava | Shopping centres
 

 

Kubu Aupark

Reštaurácia Kubu v Auparku je známa predovšetkým svojimi skvelými domácimi cestovinami. V ponuke Kubu nájdete však aj šaláty, pizzu, steaky, ryby, fitness jedlá či ľahké sandwiche. Interiér podniku je inšpirovaný new yorským loftom s jemne priemyselnou atmosférou. Otvorená kuchyňa dovolí návštevníkom reštaurácie Kubu nahliadnuť na prípravy chutných jedál či už spomínaných vychýrených domácich cestovín. Pre deti je k dispozícii detský pizza pult, kde si môžu pod dozorom skúseného kuchára vyrobiť svoju vlastnú pizzu.
Eventy - prevádzka Kubu je vhodná na tlačové konferencie, promočné oslavy, business obedy / večere, tématické večierky s doplnkovým programom, afterparty a promo akcie.

 

Kubu Bory

V poradí druhá Kubu reštaurácia, tentokrát v nákupnom centre Bory Mall, jedálnym lístkom nadviazala na úspech prvej reštaurácie a ponúka skvelé domáce cestoviny, rozmanité šaláty, ale aj pizzu, steaky, ryby či fitness jedlá. Interiér podniku je opäť inšpirovaný new yorským loftom s jemne priemyselnou atmosférou. Otvorená kuchyňa dovolí návštevníkom reštaurácie Kubu nahliadnuť na prípravy chutných jedál. Pre deti je k dispozícii detský pizza pult, kde si môžu pod dozorom skúseného kuchára vyrobiť svoju vlastnú pizzu.
Eventy - prevádzka Kubu je vhodná na tlačové konferencie, promočné oslavy, business obedy / večere, tématické večierky s doplnkovým programom, afterparty a promo akcie.

 

Mercado

Reštaurácia Mercado pôsobila v nákupnom centre Eurovea a neskôr sa presťahovala do Aupark Shopping Centra. Mercado je synonymom zdravia a čerstvosti. Ponúka zaujímavú a nekonvenčnú fúziu zdravých jedál, s použitím bio a lokálnych surovín. Na tvorbe jedálneho lístku sa podieľala uznávaná odborníčka na zdravú stravu Silvia Horecká, preto v ňom nájdete skutočne zdravé výživné a hodnotné moderné jedlá. V nápojovom lístku reštaurácie Mercado nájdete domáce limonády, tradičné malinovky z domácich bio sirupov, zdravé smoothies s obsahom “superfoods” ako aj vína z malých alternatívnych slovenských vinárstiev.
Eventy - prevádzka Mercado je vhodná na neformálne, business, promočné obedy / večere, ale aj rodinné oslavy a posedenia s priateľmi.
 

Primi Eurovea

Nadýchnite sa na brehu rieky a užite si s priateľmi alebo rodinou dovolenkový pocit. Talianska a mediteránska reštaurácia Primi v Eurovei ponúka skvelé jedlá a bohatý výber nápojov a vín. Vďaka umiestneniu na nábreží Dunaja s krásnym výhľadom a originálnemu interiéru zažije každý hosť nezameniteľnú prímorskú atmosféru. V Primi Eurovea nechýba ani obľúbený detský pizza pult, kde si môžu deti vyrobiť a upiecť vlastnú pizzu.
Eventy - prevádzka Primi River Lounge je vhodná na neformálne, business, promočné obedy / večere, rodinné oslavy, tématické eventy a firemné večierky.

 

Primi Polus

Obľúbená Primi v nákupnom centre Polus. Nájdete tu všetko, čo máte radi. Útulný a pohodlný interiér, pizza, cestoviny, jedlá na grile, rodinné kombá alebo detské menu. Príjemná atmosféra a relax. Rovnako ako v Kubu a Primi v Eurovei, aj v reštaurácii Primi Polus je detský pizza pult určený pre najmenších kuchárov.
Eventy - prevádzka Primi Café Lounge je vhodná na neformálne a business obedy / večere, promo akcie, business meetingy, tématické eventy.


wagamama

Otvorením svojej prvej reštaurácie v Londýne v roku 1992 priniesla wagamama do Veľkej Británie nový kulinársky zážitok inšpirovaný japonskými ramen barmi. Dnes nájdete viac ako 150 reštaurácii wagamama v 18 krajinách. Koncept reštaurácií je rovnaký na celom svete a je inšpirovaný umením „kaizen“. Čerstvosť, hravosť, sloboda a to najchutnejšie jedlo, ktoré sa dostane na váš stôl ihneď v momente ako je pripravené. To je wagamama. Medusa Group priniesla túto značku na Slovensko a otvorila reštauráciu wagamama na nábreží Dunaja, v nákupnom centre Eurovea.
Eventy - prevádzka wagamama je vhodná na neformálne obedy / večere, rodinné oslavy a posedenia s priateľmi.

 

Bratislava | Samoobslužné & Business reštaurácie
 

Presto

Sieť samoobslužných reštaurácií Presto v bratislavských business a administratívnych centrách známa vysokou úrovňou gastronomických služieb. Kvalita reštaurácie, rýchlosť fastfoodu. Každá reštaurácia Presto má svoju vlastnú dennú ponuku odlišnú každý deň, nikdy však nechýbajú denne čerstvé zeleninové či ovocné šaláty, viac druhov hlavných jedál s polievkou a samozrejmosťou sú aj chutné a kvalitné minútky, cestoviny a rizotá. V samoobslužných reštauráciách Presto nájdete aj drobnosti ako koláče, dezerty či raňajkové špeciality.
Eventy - prevádzky Presto sú vhodné na svadby, tlačové konferencie, business meetingy.


Kubu BBC 5

Kubu je príjemná business reštaurácia s útulným interiérom a profesionálnou obsluhou. Stredomorská kuchyňa, široká ponuka cestovín, pizze, rizota, ale aj grilovaných špecialít a šalátov. Kubu je ideálny priestor na business obedy či poobedné posedenia. 
Eventy - prevádzka Kubu je vhodná na svadby, tlačové konferencie, business meetingy, business obedy, firemné večierky.Košice | Staré mesto

Primi

Legendárna sieť reštaurácii Primi otvorila svoju štvrtú prevádzku v Košiciach. Je to prvá prevádzka z portfólia Medusa Group na východnom Slovensku. Primi ponúka všetko, čo máte radi. Vynikajúcu mediteránsku kuchyňu, starostlivo vybrané vína, moderné koktaily, pohodovú atmosféru, krásny interiér a skvelú hudbu.  
Eventy - prevádzka Primi je vhodná aj na súkromné a firemné party s live DJom, narodeninové oslavy, vianočné večierky, neformálne ale aj business obedy / večere.

 

Sieť pivárni Klubovňa

 

Centrálna Klubovňa

Centrálna Klubovňa je prvá piváreň v rámci celoslovenskej siete pivární. Na stretnutia s priateľmi poskytuje svojim zákazníkom  priestor 1400m2, pričom k dispozícii je až 500 miest na sedenie. Obrovský priestor Centrálnej Klubovne je pripravený pre kopec dobrých ľudí. Každý sa môže zabávať pri dobrej hudbe v priestore pre kapely, súťaživci si určite obľúbia náš stolný futbal a šípky a tí, ktorí uprednostňujú pokojnejšiu atmosféru, si môžu len tak posedieť pri pivku a dobrom rozhovore. Pre všetkých športových fanúšikov sme pripravili plátna a LCD obrazovky, aby nikomu neušiel žiadny podstatný zápas či športová udalosť.
 

Ventúrska Klubovňa

Ventúrska Klubovňa je druhou v poradí z celej siete Klubovní. Ponúka 120 miest na sedenie v interiéri a 100 miest na letnej terase. Aj v pivárni Ventúrska Klubovňa nájdete to, čo v každej Klubovni, skvelé jedlo, výborné čerstvo čapované tankové pivo a parádnu atmosféru.  
 

Bystrická Klubovňa

Bystrická Klubovňa je treťou v poradí z celej siete Klubovní. Ponúka 150 miest na sedenie v interiéri a 100 miest na letnej terase. Aj v tejto Klubovni nájdete všetko, na čo ste zvyknutí z dvoch predchádzajúcich. Reštaurácia Bystrická Klubovňa je zároveň prvou prevádzkou Medusa Group, ktorá sa nachádza v inom slovenskom meste ako Bratislava. 
 

Ružinovská Klubovňa

Otvorili sme pre vás už tretiu bratislavskú Klubovňu, v Ružinove na Herlianskej ulici. Ružinovská je už štvrtou Klubovňou na Slovensku. Ponúka 220 miest na sedenie v interiéri a 80 miest na letnej terase. V Ružinovskej Klubovni nechýba stolný futbal, šípky a veľké LCD obrazovky, na ktorých premietame športové prenosy. 
 

Petržalská Klubovňa

Otvorili sme pre vás už piatu slovenskú Klubovňu, v Petržalke na Starohájskej ulici. Petržalská je už štvrtou Klubovňou v Bratislave. Poskytuje 175 miest na sedenie v interiéri, vrátane zimnej záhrady. Exteriér má k dispozícii až neuveriteľných 330 miest, ktoré sú rozdelené na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. Petržalská Klubovňa má najväčšiu terasu zo všetkých Klubovní, vrátane pódia pre vystúpenia hudobných skupín a detského ihriska. V Petržalskej Klubovni nechýba stolný futbal, šípky a veľké LCD obrazovky, na ktorých premietame športové prenosy. 
 

Karloveská Klubovňa

Otvorili sme pre vás už šiestu slovenskú Klubovňu, v Karlovej Vsi na Jurigovom námestí. Karloveská je už piatou Klubovňou v Bratislave. V Karloveskej Klubovni nesmie chýbať všetko, čo poznáte z ostatných Klubovní. Dobré pivo, skvelé jedlo a úžasnú atmosféru. 
 

Košická Klubovňa

V máji 2017 sme otvorili už siedmu Klubovňu. Košická Klubovňa sa nachádza v historickom centre Košíc na Hlavnej ulici. Je už druhou reštauráciou Medusa Group v Košiciach.


Viedeň
 

Medusa Restaurant & Club

Prvá reštaurácia Medusa Group vo Viedni ponúka tri poschodia nezameniteľnej kozmopolitnej atmosféry a krásnym výhľadom na námestie Neuermarkt v centre Viedne, neďaleko opery pri známej nákupnej ulici Kärtnerstrasse. V reštaurácii na prízemí môžete ochutnať výber z mediteránskej a medzinárodnej kuchyne. V loungi na druhom poschodí si môžete vychutnať fantastické drinky a v podzemí sa nachádza unikátny nočný klub s vynikajúcimi koktailami a kvalitnou hudbou. V lete je v reštaurácii Medusa otvorená vonkajšia terasa, ktorá je skvelým miestom pre oddych. Cez víkendy hrajú pre hostí v loungi live DJs, ktorí umocňujú zážitok a príjemnú atmosféru.
Eventy - prevádzka Medusa Restaurant & Club Viedeň je vhodná na neformálne a business obedy / večere, rodinné oslavy, tématické party, firemné večierky.

 

Primi

Prvé Primi, ktoré sme otvorili mimo Slovenska sa nachádza v samom srdci Viedne, na Neuer Markt. Predstavujeme všetko, čo máte radi - skvelú mediteránsku kuchyňu, vyberané vína a príjemnú atmosféru. Kuchyňa ponúka domácu pastu, rizoto, grilované mäsá aj ryby, ako aj skvelú ponukú predjedál a tapas. Reštaurácia je rozdelená na štyri časti: podzemie, prízemie, prvé poschodie a letnú terasu. Spolu majú kapacitu takmer 350 miest. 
 

Praha

 

Presto, business centrum Florentinum

V januári 2014 bola otvorená historicky prvá prevádzka v úplnom centre Prahy, v najnovšom a najmodernejšom centre Florentinum.
 

Presto, business centrum Chodov

V máji 2015, bola otvorená druhá prevádzka v Prahe, moderná samoobslužná kantína v Business Centre Chodov. 
 

Volkswagen Slovakia 

V roku 2013 vyhrala MEDUSA GROUP tender vyhlásený spoločnosťou VOLKSWAGEN SLOVAKIA na výhradného dodávateľa závodného stravovania pre fabriky v Bratislave a v Martine. Jedná sa o 11 kantín denného stravovania, 1 VIP reštauráciu a denne takmer 20.000 stravníkov.