späť

Gift Cards

Darčekové poukážky


PRIORITNÉ POUKÁŽKY V HODNOTE 30€ A 10€

Pokiaľ chcete svojich blízkych prekvapiť darčekom, ktorý sa  stane naozaj príjemným zážitkom,  darovacia poukážka je tou správnou voľbou. Darovacie poukážky MEDUSA GROUP v hodnote 10€ a 30€ si môžete kedykoľvek telefonicky objednať  na tel. č. 02/3300 2808. Vyzdvihnúť si ich môžete priamo v našej centrále v Digital Parku II na Einsteinovej ulici v Bratislave alebo po dohode v ktorejkoľvek našej reštaurácii.

DAROVACIA POUKÁŽKA PLATÍ VO VŠETKÝCH REŠTAURÁCIÁCH PATRIACICH DO SKUPINY MEDUSA GROUP NA ÚZEMÍ SR S VÝNIMKOU SIETE SAMOOBSLUŽNÝCH REŠTAURÁCIÍ PRESTO. TO NEPLATÍ, POKIAĽ JE POUKÁŽKA VÝSLOVNE OBMEDZENÁ NA KONKRÉTNU REŠTAURÁCIU UVEDENÚ NIŽŠIE. AKTUÁLNY ZOZNAM VŠETKÝCH REŠTAURÁCIÍ MEDUSA GROUP AKO AJ PODMIENKY PLATNOSTI A POUŽITIA DAROVACEJ POUKÁŽKY NÁJDETE NA WWW.MEDUSAGROUP.SK. PLATBU POUKÁŽKOU JE NUTNÉ NAHLÁSIŤ OBSLUHE PRED VYSTAVENÍM ÚČTU.

        

 

STANDARD POUKÁŽKY V HODNOTE 30€

Podmienky použitia STANDARD  darovacej poukážky sú rovnaké ako pri PRIORITY, s výnimkou časovej obmedzenosti. STANDARD darovacie poukážky neplatia v reštauráciách patriacich do skupiny MEDUSA GROUP vo štvrtok, piatok a v sobotu po 20:00.