späť

Medusa Group ide do Viedne.

Medusa Group | 19.1.2012


Skupina otvorí v apríli podnik v centre hlavného mesta Rakúska.

Trend Reštaurácie, restauracie.etrend.sk
Autor: Jarmila Horváthová

 

Medusa Group, spoločnosť prevádzkujúca najviac gastronomických podnikov na Slovensku, pokračuje v expanzii. Po niekoľkých nových akvizíciách v Bratislave sa zamerala na hlavné mesto Rakúska – Viedeň. V centre mesta plánuje otvoriť začiatkom apríla reštauráciu a nočný klub.

Priestory na ne si prenajala v budove v jednej z najlukratívnejších polôh v 1. viedenskom obvode, na námestí Neuer Markt. To sa nachádza len niekoľko metrov od nákupných ulíc Kärtner Strasse, Am Graben a Štefanského dómu. Pár krokov od budúcej reštaurácie sa nachádza kostol s hrobkami rakúskych cisárov a najkrajšia viedenská fontána, nazývaná aj Donnerova fontána.

 Tri poschodia

Podnik má sídliť podľa Petra Štecka, majiteľa Medusa Group na troch poschodiach – v suteréne bude nočný klub na spôsob bratislavského Le Club by Medusa, na dvoch poschodiach bude reštaurácia s barmi, pričom jedno poschodie bude len nefajčiarske a druhé bude rozdelené na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. Celková kapacita by mala byť okolo 400 stoličiek, plus 200 na veľkej letnej terase, ktorú by chceli otvoriť v polovici apríla. Čo sa kapacity týka, malo by ísť o jeden z najväčších takých podnikov v prvom viedenskom obvode.

......


Celý článok si môžte prečítať tu:
http://restauracie.etrend.sk/restauracie-aktuality/medusa-group-ide-do-viedne.html

Galéria

Medusa Group ide do Viedne.  #1