späť

Vynovený Slang

4.5.2018

Slang Pub patril ku stáliciam slovenskej krčmovej scény vyše 10 rokov. V roku 2011 sa stal súčasťou Medusa Group. Po toľkých rokoch fungovania si zaslúžil rekonštrukciu a tak sme od začiatku roku 2015 usilovne pracovali, aby sme pre vás mohli v máji otvoriť podnik s novým názvom, Slang.

Interiér prešiel kompletnou rekonštrukciou, pribudlo 40 nových miest na sedenie a úplne nová časť, v ktorej môžete, vďaka otvorenej kuchyni, sledovať našich kuchárov pri práci.

Slang nedostal iba nové meno, ale aj nový jedálny a nápojový lístok. Môžete sa tešiť na skvelé pubové jedlo, jedinečné chuťovky grilované na prírodnom uhlí a otvorenom ohni, netradičnú pizzu, Tarte Flambée a plno iného zaujímavého jedla. Novinkou je aj sezónna pivná ponuka, ktorá sa bude obmieňať. V ponuke budú, okrem osvedčených svetových značiek, aj čapované aj fľaškové pivné špeciály zo slovenských aj svetových minipivovarov.

Jedno sa ale nezmenilo, Slang ostáva ideálnym miestom pre pohodové stretnutia s kamarátmi pri vynikajúcom pive, jedle a hudbe.  

Pozrite si nové menu:
Jedálny lístok
Nápojový lístok
Sezónna pivná karta

Galéria

Vynovený Slang #1 Vynovený Slang #2 Vynovený Slang #3 Vynovený Slang #4 Vynovený Slang #5 Vynovený Slang #6