späť

Presto Chodov

14.5.2018

V januári roku 2014 vstúpila naša spoločnosť historicky prvýkrát aj na český trh. V úplnom centre hlavného mesta Prahy, v business centre Florentinum, sme otvorili krásnu modernú kantínu zo známej siete Presto. V máji tohto roku sa nám úspešne podarilo otvoriť druhé pražské Presto, tentokrát v business centre Chodov.


Presto Chodov ponúka chutné a rýchle stravovanie pre všetkých návštevníkov. Okrem obedov má v ponuke aj zaujímavé raňajky, sladké povzbudenia a šaláty. To všetko aj s možnosťou „take away“.

Obedový systém v Presto Chodov je modernou novinkou – bufetový spôsob servírovania, kde je možné si vybrať z viacerých druhov mäsa, teplých a studených príloh, šalátov, omáčok a rôznych vegetariánskych jedál. Tanier sa skladá zo štyroch častí, ktoré si môžu zákazníci ľubovoľne kombinovať. Tak si každý návštevník vyskladá na tanier menu presne podľa jeho chuti.

Presto Chodov je otvorené každý pracovný deň od 08:00 do 16:00. 

www.prestorestaurant.cz

Galéria

Presto Chodov #1 Presto Chodov #2 Presto Chodov #3 Presto Chodov #4 Presto Chodov #5 Presto Chodov #6 Presto Chodov #7 Presto Chodov #8