späť

Petržalská Klubovňa

9.7.2018

Otvorili sme pre vás už piatu slovenskú Klubovňu, v Petržalke na Starohájskej ulici. Petržalská je už štvrtou Klubovňou v Bratislave. V Petržalskej Klubovni nesmie chýbať všetko, čo poznáte z ostatných Klubovní. Dobré pivo, skvelé jedlo a úžasnú atmosféru.

 
Design a interiér
Piata – Petržalská Klubovňa poskytuje 175 miest na sedenie v interiéri, vrátane zimnej záhrady. Exteriér má k dispozícii až neuveriteľných 330 miest, ktoré sú rozdelené na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. Petržalská Klubovňa má najväčšiu terasu zo všetkých Klubovní, vrátane pódia pre vystúpenia hudobných skupín a detského ihriska. V interiéri nájdete veľa fotografií, ktoré zachytávajú históriu dostihovej dráhy, hrádze či prvého verejného bratislavského kúpaliska Lido. V našich pivárňach nechýba stolný futbal, šípky a veľké LCD obrazovky, na ktorých premietame športové prenosy.

Lokalita
Petržalská Klubovňa sa nachádza na Starohájskej 2, v oblasti Starý háj. Pôvodne sa tu nachádzal lesopark, kde sa konali poľovačky. Oproti Klubovni je známa a obľúbená dostihová dráha, ktorá vznikla ešte v roku 1974. Celoročnú dostihovú prevádzku zaviedla o rok neskôr.

Naše pivo
V Klubovni si môžete vychutnať viac ako šestnásť druhov piva. Pracne čapované, výberové belgické a anglické až po našu špecialitu – tankový Zlatý Bažant 12˚, ktorý nikde inde na Slovensku nedostanete. S kumštom varený Zlatý Bažant pre vás varia odborníci, ktorých vášeň pre pivo a skúsenosti nedokáže nahradiť žiaden moderný prístroj.

Zlatý Bažant vám do Klubovne vozíme v tepelne izolovanej cisterne priamo z pivovaru. Potom ho prečerpáme do pivných vakov v našich krásnych moderných nerezových tankoch. Práve vďaka tankovej technológii, ktorú využívame ako jediná prevádzka na Slovensku, vám Zlatý Bažant podávame vždy čerstvý a v 100% kvalite.

Na každom kroku udržujeme pivo pri ideálnej teplote 7 - 10˚C. Na to nám slúži moderná a transparentná tankovňa a sudovňa, t.j. presklená chladiacia miestnosť, v ktorej sú zabezpečené ideálne teplotné podmienky pre pivo.

Naše jedlo
V každej Klubovni si dávame extra záležať na chutnom a kvalitnom jedle. Preto sa o kuchyňu a vaše chuťové poháriky stará jeden z top slovenských šéfkuchárov, Tomáš Sika, ktorý má pod palcom kuchyne v celej klubovňáckej sieti. Spolu so svojím tímom spravili z jedálneho lístku zbierku poézie.

Ak ste vyznávačom domácej kuchyne, určite Vás potešíme. Denne pečená čerstvá sekaná so zemiakmi dusenými v smotane s čerstvým kôprom a vaječným žĺtkom? Prisahali by ste, že ju práve uvarila Vaša babička :)
A môžeme vám zaručiť, že naše čerstvo pečené posúchy sa nedajú prestať jesť. Sú také výborné, že zrazu zistíte, že jete už štvrtý!

Veríme, že si Klubovňu obľúbite rovnako, ako sme si ju obľúbili my. :)

www.nasaklubovna.sk

Galéria

Petržalská Klubovňa #1 Petržalská Klubovňa #2 Petržalská Klubovňa #3 Petržalská Klubovňa #4 Petržalská Klubovňa #5 Petržalská Klubovňa #6