späť

Mlska v Bory Mall už otvorená

8.12.2018

Moderná kaviareň a bistro inšpirované francúzskou kuchyňou. To je novootvorená Mlska v nákupnom centre Bory Mall na Lamačskej bráne v Bratislave. Zamlsajte si na francúzskych palacinkách, chutných šalátoch, sendvičoch a bagetách.  


 
Mlska je už druhou prevádzkou skupiny Medusa Group v nákupnom centre Bory Mall. V jej ponuke nájdete tradičné sladké i slané francúzske palacinky, ktoré pripravujeme až z troch rôznych druhov cesta. Okrem klasického máme aj zdravšie špaldové alebo bezlepkové mandľové cesto. Mlska to nie sú však iba palacinky, ale aj chutné šaláty, quiche, sendviče, bagety a ciabatty. Medzi sladkými mlskami nemôžu chýbať ani zdravé varianty ako napríklad chia alebo quinoa puding. V nápojovom lístku bistra Mlska nájdete samozrejme širokú ponuku výborných káv, nápoje z čerstvých štiav, osviežujúce malinovky, mliečne kokteily, ale aj sypané či pečené čaje.     

Galéria

Mlska v Bory Mall už otvorená #1 Mlska v Bory Mall už otvorená #2 Mlska v Bory Mall už otvorená #3 Mlska v Bory Mall už otvorená #4 Mlska v Bory Mall už otvorená #5 Mlska v Bory Mall už otvorená #6 Mlska v Bory Mall už otvorená #7