späť

Mercado v oblakoch!

23.6.2018
V dňoch 18. - 21.6.2014 ochutnali mnohí naši klienti gastronomický zážitok v oblakoch s Mercadom. Menu pre držiteľov MedusaCard pripravil Martin Korbelič a mnohí z nich tak mali možnosť ochutnať úplne nové menu, ktoré spúšťame v Mercade práve dnes, 23.6.2014.


Nové menu ako súčasť ochutnávky v oblakoch


Všetci zúčastnení na večerných zážitkoch s Mercadom mohli ochutnať tri chody špeciálne pripraveného menu pre večeru v oblakoch. Tieto tri chody boli vybrané z nového jedálneho lístku Mercado, ktorý bol starostlivo pripravovaný a ktorý mnohí z vás môžete ochutnať už dnes, v reštaurácii Mercado na nábreží v Eurovei. 

Ďakujeme všetkým zúčastneným, držiteľom MedusaCard, celému realizačnému teamu a samozrjeme našim skvelým kuchárom. Galériu z večerného zážitku si môžete pozrieť nižšie. 

Galéria

Mercado v oblakoch! #1 Mercado v oblakoch! #2 Mercado v oblakoch! #3 Mercado v oblakoch! #4 Mercado v oblakoch! #5 Mercado v oblakoch! #6 Mercado v oblakoch! #7 Mercado v oblakoch! #8 Mercado v oblakoch! #9 Mercado v oblakoch! #10 Mercado v oblakoch! #11 Mercado v oblakoch! #12 Mercado v oblakoch! #13 Mercado v oblakoch! #14