späť

Karloveská Klubovňa

3.9.2018

Otvorili sme pre vás už šiestu slovenskú Klubovňu, v Karlovej Vsi na Jurigovom námestí. Karloveská je už piatou Klubovňou v Bratislave. V Karloveskej Klubovni nesmie chýbať všetko, čo poznáte z ostatných Klubovní. Dobré pivo, skvelé jedlo a úžasnú atmosféru.


Design a interiér
Šiesta – Karloveská Klubovňa má v interiéri kapacitu viac ako 350 miest. Ďalších 180 miest nájdete na vonkajšej terase. V interiéri nájdete veľa fotografií, ktoré zachytávajú históriu rôznych časti Karlovej Vsi ako napríklad Karloveského ramena, vysokoškolských internátov či budovy Slovenskej televízie. V našich pivárňach nechýba stolný futbal, šípky a veľké LCD obrazovky, na ktorých premietame športové prenosy.

Lokalita
Karloveská Klubovňa sa nachádza na známom Jurigovom námestí, v blízkosti miestnej knižnice, polikliniky či bývalého kina.

Naše pivo
V Klubovni si môžete vychutnať viac ako šestnásť druhov piva. Pracne čapované, výberové belgické a anglické až po našu špecialitu – tankový Zlatý Bažant 12˚, ktorý nikde inde na Slovensku nedostanete. S kumštom varený Zlatý Bažant pre vás varia odborníci, ktorých vášeň pre pivo a skúsenosti nedokáže nahradiť žiaden moderný prístroj.

Zlatý Bažant vám do Klubovne vozíme v tepelne izolovanej cisterne priamo z pivovaru. Potom ho prečerpáme do pivných vakov v našich krásnych moderných nerezových tankoch. Práve vďaka tankovej technológii, ktorú využívame ako jediná prevádzka na Slovensku, vám Zlatý Bažant podávame vždy čerstvý a v 100% kvalite.

Na každom kroku udržujeme pivo pri ideálnej teplote 7 - 10˚C. na to nám slúži moderná a transparentná tankovňa a sudovňa, t.j. presklená chladiacia miestnosť, v ktorej sú zabezpečené ideálne teplotné podmienky pre pivo.

Naše jedlo
V každej Klubovni si dávame extra záležať na chutnom a kvalitnom jedle. Preto sa o kuchyňu a vaše chuťové poháriky stará jeden z top slovenských šéfkuchárov, Tomáš Sika, ktorý má pod palcom kuchyne v celej klubovňáckej sieti. Spolu so svojím tímom spravili z jedálneho lístku zbierku poézie.

Z fazuľovice s vareným kolienkom, údenými zemiakmi a chrumkavou lokšou odpadnete. Je libo rebrá? Pupok? Koleno? Chápeme. A ako prílohu napríklad v celku grilovaný sladký cesnak? Veď čo iné!

A môžeme vám zaručiť, že naše čerstvo pečené posúchy sa nedajú prestať jesť. Sú také výborné, že zrazu zistíte, že jete už štvrtý!


Veríme, že si Klubovňu obľúbite rovnako, ako sme si ju obľúbili my. :)

Na zdravie, dobrú chuť a príjemnú zábavu!

www.nasaklubovna.sk


 

Galéria

Karloveská Klubovňa #1 Karloveská Klubovňa #2 Karloveská Klubovňa #3 Karloveská Klubovňa #4 Karloveská Klubovňa #5 Karloveská Klubovňa #6 Karloveská Klubovňa #7