späť

Centrálna Klubovňa je oficiálnou klubovňou HC Slovan

11.9.2018
Máme nesmiernu radosť, že naša Centrálna Klubovňa sa od novej hokejovej sezóny stala oficiálnou klubovňou pre fanúšikov HC SLOVAN. Budete môcť u nás sledovať priame prenosy zápasov Slovana v KHL a okrem toho sme spolu so Slovanom pripravili pre fanúšikov „belasých“ celý rad aktivít priamo na zimnom štadióne, ako aj v Klubovni, ktoré vám prinesú rôzne benefity, zľavy, darčeky a zážitky.
 

Prečo práve HC Slovan?


Šport, vrátane ľadového hokeja, je jedinečným historickým dedičstvom, ale aj atraktívnou súčasnosťou miesta, kde stojí naša Centrálna Klubovňa. Preto je v nej šport všadeprítomný, či už svojou výzdobou alebo veľkými plátnami určenými na live prenosy. HC SLOVAN má dokonca od prvých dní v Centrálnej Klubovni svoj vlastný fanúšikovský box, ktorého výzdobu tvoria autentické hokejové predmety, ktoré nám Slovan daroval.
 

Čo sme pre vás prichystali?

 
PRI KAŽDOM ZÁPASE HC SLOVAN, DOMA AJ VONKU
Ak prídete v drese Slovanu do Centrálnej Klubovne, dostanete druhé pivo grátis! (tankové čapované pivo)
Špeciálne SLOVAN KOMBO so zvýhodnenou cenou pre všetkých návštevníkov Centrálnej Klubovne
 
PRI KAŽDOM DOMÁCOM ZÁPASE HC SLOVAN
Ak budete v čase domáceho zápasu sledovať hokej v Centrálnej Klubovni a použijete vašu MedusaCard, dostanete sa do žrebovania o dve VIP vstupenky na nasledujúci domáci zápas HC Slovan.
Každá vstupenka na štadióne počas domáceho zápasu sa dostáva do žrebovania o jednu z troch 10€ poukážok, ktoré sa losujú na každom domácom zápase.
 
PRI VÝHRE HC SLOVAN DOMA
Každá vstupenka či permanentka získava jedno malé pivo grátis! (3dcl tankové čapované pivo)
Súťaž o autentický dres Slovanu, podpísaný hráčmi HC Slovan. (losovanie dve hodiny po skončení domáceho zápasu)
 
PRI HATTRICKU HRÁČA HC SLOVAN
Súťaž o podpísanú hokejku alebo dres strelca hattricku pre každého, kto si objedná večer po hattricku 3 pivá. (losovanie dve hodiny po skončení zápasu)


Tešíme sa na vás :)
 

Slovan do toho!!!